513

ChebČerkasy

10:30 - 15:30

Po
W
St
Čt
Pátek
So
Su

SVD Trans s.r.o.
(Volvo Irizar PB)

Cheb, AN Cheb

Žižkova 2669/6, 350 02 Cheb

1 pl.10:30

Mariánské Lázně, Dopravní terminál Mariánské Lázně

Nádražní nám., 353 01 Mariánské Lázně

11:00

Tachov, AN Tachov

T. G. Masaryka, 347 01 Tachov

1 pl.11:30

Nová Hospoda, Bor, CTPark Bor

Nová Hospoda, 348 02 Bor

11:45

Stříbro, AN Stříbro

Benešova, 349 01 Stříbro

12:00

Plzeň, CAN Plzeň

Husova 2713/60, 301 00 Plzeň 3

2 pl.13:00

Rokycany, Čerpací stanice MOL

Arbesova 975, 337 01 Rokycany

13:10

Hořovice, Hořovice

Hořovice 268 01

13:30

Beroun , OMV

Dálnice D5 - směr 266 01 Brno

14:00

Praha, Praha ÚAN Florenc

Křižíkova 279/8, 186 00 Karlín

9 pl.15:30

Humpolec, ORLEN Benzina

D1 směr Brno - 89 km, E551, Vystrkov, 396 01 Humpolec

16:40

Jihlava, OMV

Dálnice D1 - 112 km směr, 586 01 Brno

17:10

Brno, Ústřední Autobusové Nádraží Brno

Zvonařka, 602 00 Brno-střed

20 pl.18:15

Olomouc, Olomouc

Sladkovského 142/37, 779 00 Olomouc

19:00

Ostrava, Ostrava-Svinov (nádraží)

JIŽNÍ ČÁST

20:00

Korčova, Hraniční přechod "Korcheva''

01:30

Krakowiec, Hraniční přechod "Krakowiec"

03:30

Lviv, před vstupem do kafé "Čarka" (ul. Stryjska, 109)

ul. Stryjska, 109

05:05

Stryi, АС StryS

ul. Ivana Behrjanoho, 4

05:25

Drogobyč, AS Drohobyč

ul. Zluky, 1

05:40

Truskavets, АN Truskavets

ul. Drohobycka, 35

05:45

Stebnyk, АS Stebnyk

ul. Kuliša, 1

05:55

Zoločiv, Zoločiv

Zastávka místní dopravy „Kafeteria / Pneumatik“, ulice Sechevykh Streltsov, 30

06:00

Ternopil, AN Ternopil

ul. Žužova, 7, Ternopil, 46002

07:10

Khmelnytskyi, AN Khmelnytskyi

ul. Vinnytske šose, 23, Khmelnytskyi 29000

09:00

Letyсhiv, AS Letychiv

AS Letychiv, ul. Yurija Savitskoho, 1

09:45

Lityn, AS Lityn

AS Lityn, ul. Bohdan Khmelnytsky, 7

10:05

Vinnytsia, AN Vinnytsia "Centralna"

ulice Kyjevska, 8, Vinnytsia, 21000

10:30

Nemyriv, Nemyriv (WOG benzina)

WOG benzina, ul. Haisynske shose, 4,

10:45

Hajsyn, AS Hajsyn

AS Hajsyn 1-ho Května

11:10

Umaň, AN Umaň

ul. Kyivska, 1, Umaň, 20300

12:00

Talne, AN Talne

ul. Soborna 150, Talne, 20400

13:00

Zvenyhorodka, AN Zvenyhorodka

ul.Ševčenka, 1-H, Zvenyhorodka, 20200

13:40

Špola, AN Špola

ul. Červonoarmijska, Špola, 20600

14:10

Rotmistrovka, Rotmistrivka

AZK Motto, ul. Shevchenka, 15

14:25

Smila, AN-1 Smila

ul. Nezaležnosti, 111, Smila. 20700

14:50

Čerkasy, АС-2 Čerkassy

Ulice V. Ložešnikova, 7, Čerkasy, 18000

15:30

SVD Trans s.r.o.
(Volvo Irizar PB)

3 700 UAH
Zvolte